DALĪBA PROJEKTOS

Attīstīs banketu servisu un rīkos pavārmākslas meistarklases

2018.gada 22.septembrī Mārupes novada tūrisma sezonas noslēguma pasākuma ietvaros notika īstenotā LEADER projekta „Brešu virtuves izveide un meistarklašu organizēšana Mārupes novadā” atklāšana.  Pasākumā dalībniekiem bija iespēja piedalīties pankūku cepšanas meistarklasēs, kā arī nobaudīt jaunajā virtuvē tapušās uzkodu degustācijas.

Projektā tiek iegādāts aprīkojums profesionālu pakalpojumu nodrošināšanai banketu servisa un meistarklašu organizēšanai, lai izveidotu profesionālu virtuvi galdu klāšanas pakalpojumiem un banketu servisam, kā arī attīstītu meistarklases Mārupes novadā un Pierīgas partnerības darbības teritorijā.

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības „Pierīgas partnerība” mājaslapā un sociālajos portālos.