PUSDIENU PIEGĀDE SKOLĀM UN BĒRNUDĀRZIEM

Mūsu prioritāte – pilnvērtīgs, sabalansēts un pats galvenais garšīgs ēdiens – pagatavots kā mājās.

Ēdienkartes bērniem esam izstrādājuši sadarbojoties ar profesionāliem uztura speciālistiem, balstoties uz pašu bērnu interesantajām idejām,  bērnu vecāku vēlmēm un citu skolu ieteikumiem, tādējādi gādājot, lai Jūsu bērni ikdienu uzņemtu visas nepieciešamās uzturvielas, vitamīnus un ēstu tieši to, kas viņiem pašiem vislabāk garšo.

Mēs paši audzējam tējas, ogas, lielāko daļu dārzeņu, marinējam tos ziemas mēnešiem, paši vāram sīrupus un ievārījumus, pēc iespējams vairāk nodrošinot dabīgu uzturu un to, ka produktu sastāvā nav ķīmijas piemaisījumu, dažādu konservantu vai citu nelabvēlīgu vielu.


Mūsu piedāvājumā ir kā parastas ēdienkartes ar gaļu, tā arī veģetāras, bez glutēna un speciāli izstrādātas alerģiskajiem bērniem  ar dažādiem ēdieniem divu nedēļu garumā, kas garantē to, ka ēdiens nav vienveidīgs un bērniem neapnīk. Ēdienkartes izmaksas uz vienu bērnu dienā ir Eur4,00 ar PVN, t.i.(brokastis, pusdienas (pirmais,otrais) un launags). Citām skolām cena var mainīties atkarībā no attāluma – piegādes gadījumā.

 Ja arī Jums ir interese ar mums sadarboties, piedāvājām aplūkot mūsu piedāvātās ēdienkartes zemāk un tad jau satikties pie tējas tases…

tel.: 29395080 (Lauris)
e-pasts: pusdienasmusudraugiem@gmail.com

SKOLAS UN BĒRNUDĀRZIŅI, AR KURIEM SADARBOJAMIES: